Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha 4, Říčany u Prahy
IHNED
Hrubá mzda
185 Kč/h
Vhodnější pro
muže 18+
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta, jednoho z největších tuzemských dodavatelů autodílů a autodoplňků, hledáme brigádníky do skladu.

Nově postavený sklad v Nupakách je automatizovaný, moderně vybavený včetně nadstandardně zařízeného sociálního zázemí.Pracoviště splňuje nejvyšší možné standardy.

Hledáme hlavně brigádníky pro dlouhodobou spolupráci, kteří by docházeli:

- Po-Pá vždy 23-7h minimálně do konce roku!

Náplň práce:

- zaskladňování zboží

- vyskladňování zboží

- nanášení zboží

- příprava objednávek na expedici

- další pomocné skladové práce

Požadujeme:

- věk min. 18 let

- výpis z rejstříku trestů

- fyzická zdatnost

- pracovitost, zodpovědnost, samostatnost

- možnost pracovat od pondělí do pátku

Nabízíme:

- jistou brigádu na několik měsíců

- denní vyplácení

- základní mzda - 185,00 Kč/hod

Odměna za docházku:

10Kč/h při odpracování 120 a více hodin za měsíc

- bonus 0-17Kč/h dle výkonu

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

jcihbaeh6ctv3ihginmfs9d5d3